Přihláška za člena AS pro právnické osoby s podnikatelskou činností, živnostníky

Informace o právnické osoběAdresa

Poznámky

Máte-li jakékoliv připomínky nebo dotazy, napište je do následujícího pole.

*
Stvrzuji, že jsem byl náležitě poučen a informován o zpracování svých osobních údajů, které zde uvádím, a to v souladu se článkem 13 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).


Žádáme o udělení souhlasu, abychom informace ve formě kontaktních údajů a případného zaměření výdělečné činnosti mohli zveřejnit v seznamu členů - obchodníků zde na webu Asociace starožitníků, z. s. za účelem informování široké veřejnosti o členech Asociace starožitníků, z. s. a jejich propagace.
zobrazit více informací Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat a to zasláním e-mailu s odvoláním na adresu info@asociace.com.
V případě, že souhlas neudělíte, nebudeme Vás v tomto seznamu zveřejňovat. Pokud svůj souhlas kdykoliv v budoucnu odvoláte, budete z tohoto veřejného seznamu smazáni.
V případě, že souhlas neudělíte, popř. jej v budoucnu odvoláte, nebude tato skutečnost mít vliv na ostatní služby a/nebo plnění v rámci našich společných smluvních vztahů.
Tomuto poučení rozumím a byl jsem náležitě poučen a informován o zpracování svých osobních údajů v podobě výše uvedených údajů ke zveřejnění, a to v souladu se článkem 13 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

* Tučně zvýrazněná pole jsou povinná.